DigitaL foruM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DigitaL foruM

HelLo
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!

Go down 
+2
ec[K]o
AvI
6 posters
AuthorMessage
AvI

AvI


Posts : 25
Join date : 2007-12-18

CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Empty
PostSubject: CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!   CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 5:02 am

Hartile De Pe SerVer!!!!
Am intrat odata pe server si era awp_india ..sa terminat harta si sa dat vot pentru awp_bycastor

Hartile de pe server!!!=Se incepe cu snow-->vot de_dust2 sau de_inferno dupa numar de jucatori Exclamation

Urmeaza Vot de_nuke-->de_cbble-->daca scade numar de player puteti baga o harta FUN Exclamation dar numai daca scade Exclamation -->si dupaia se repeta ce am zis eu mai sus!




P.S CN NU RESPECT PA PA GL&HF
Back to top Go down
ec[K]o

ec[K]o


Posts : 9
Join date : 2007-12-18
Age : 32
Location : Galati

CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Empty
PostSubject: Re: CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!   CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 5:04 am

Sunt de acord cu AvI
Back to top Go down
https://digital.forumotion.com
ThoR




Posts : 13
Join date : 2007-12-18

CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Empty
PostSubject: Re: CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!   CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 5:21 am

fara awm-uri? Rolling Eyes
Back to top Go down
Stann[0]




Posts : 4
Join date : 2007-12-19

CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Empty
PostSubject: Re: CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!   CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 5:29 am

ok sunt de acord.......eu am dat la vote dupa awp_india ...bycastor !!! Very Happy acuma nu o sa mai repet gresala Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top Go down
Nycole

Nycole


Posts : 3
Join date : 2007-12-19
Age : 34
Location : Galati

CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Empty
PostSubject: Re: CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!   CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 9:59 am

eu zic parerea mea...nu cred ca e bine sa bagam aceleasi harti in fiecare zi...ar trebui sa le mai si schimbam ...parerea mea....o sa se plictiseasca lumea de acelas lucru in fiecare zi ! santa
Back to top Go down
The Pro




Posts : 4
Join date : 2007-12-18

CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Empty
PostSubject: Re: CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!   CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 2:44 am

sall all ... Craciun Fericit ... mai puteti sa puneti si alte harti pe svr
Back to top Go down
ThoR




Posts : 13
Join date : 2007-12-18

CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Empty
PostSubject: Re: CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!   CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 3:26 am

sunt de acord...dar lumea se plictiseste numai cu dust si inferno:D Rolling Eyes
Back to top Go down
Sponsored content





CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Empty
PostSubject: Re: CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!   CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
CITIT AICI CA VA SANCTIONEZ!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Citeste aici!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DigitaL foruM :: Hartile care se baga pe server!-
Jump to: